Zet je talent in en maak van je vrije tijd de beste tijd. Jouw inzet als vrijwilliger is enorm waardevol voor mensen die extra ondersteuning nodig hebben.
Vind je het ook zo lekker om te wandelen?
Onze client met autisme ook. Ze wil heel graag 1 x per maand een lekkere wandeling maken en afsluiten met een kopje koffie. Alleen is maar alleen. Samen zoveel leuker.
Heb je ook zin neem dan contact met me op via de mail of bel me.
Zet je talent in en maak van je vrije tijd de beste tijd. Jouw inzet als vrijwilliger is enorm waardevol voor mensen die extra ondersteuning nodig hebben. Vind je het ook zo lekker om te wandelen? Onze client met autisme ook. Ze wil heel graag 1 x per maand een lekkere wandeling maken en afsluiten met een kopje koffie. Alleen is maar alleen. Samen zoveel leuker. Heb je ook zin neem dan contact met me op via de mail of bel me.
Praktische informatie
Tijd
Maandelijks 2 tot 4 uur
Locatie
Zaandam West: Oud West
Impact
Voor wie
Mensen die begeleid worden/wonen
Impactgebied
Sport & beweging
Sociaal & welzijn
Categorie
Activiteitenbegeleiding
Maatje, buddy & gezelschap
Elly
65% profielsterkte
Deze vraag is gecheckt door de helpdesk
Elly is ingeschreven op Zaankantersvoorelkaar sinds 19-02-2016