Direct naar de inhoud van deze paginacsrf
Zaankantersvoorelkaar

Trek je wandelschoenen aan

Zet je talent in en maak van je vrije tijd de beste tijd. Jouw inzet als vrijwilliger is enorm waardevol voor mensen die extra ondersteuning nodig hebben. Vind je het ook zo lekker om te wandelen? Onze client met autisme ook. Ze wil heel graag 1 x per maand een lekkere wandeling maken en afsluiten met een kopje koffie. Alleen is maar alleen. Samen zoveel leuker. Heb je ook zin neem dan contact met me op via de mail of bel me.
Lees meer
Structureel

Zaandam West: Oud West

Activiteitenbegeleiding
Maatje, buddy & gezelschap

Beschrijving

Zet je talent in en maak van je vrije tijd de beste tijd. Jouw inzet als vrijwilliger is enorm waardevol voor mensen die extra ondersteuning nodig hebben.
Vind je het ook zo lekker om te wandelen?
Onze client met autisme ook. Ze wil heel graag 1 x per maand een lekkere wandeling maken en afsluiten met een kopje koffie. Alleen is maar alleen. Samen zoveel leuker.
Heb je ook zin neem dan contact met me op via de mail of bel me.

Praktische informatie

Tijd

Maandelijks 2 tot 4 uur

Locatie

Zaandam West: Oud West

Impact

Voor wie

Mensen die begeleid worden/wonen

Impactgebied
Sport & beweging
Sociaal & welzijn
Categorie
Activiteitenbegeleiding
Maatje, buddy & gezelschap
Elly
65% profielsterkte

Over Elly

Bel Odion Vrijwilliger of mail naar vrijwilligers@odion.nl dan kijken jullie samen of er een mooie vrijwilligersrol mogelijk is. Een appje of mailtje sturen kan ook. Wil je meer weten over vrijwilligerswerk binnen Odion kijk dan op: Vrijwilligers, welkom! | Werken bij Odion

  • Deze vraag is gecheckt door de helpdesk
  • Elly is ingeschreven op Zaankantersvoorelkaar sinds 19-02-2016
  • Meerdere positieve matches gemaakt