Tijdens de avond uren is het maar stil in het verpleeghuis. En vooral bij de avondmaaltijden zou het gezellig zijn als er meer aandacht en sfeer is. Vindt jij het leuk om te helpen en ben je beschikbaar van 16.30 uur tot ongeveer 18.30 uur? Ook nog even samen koffiedrinken? Fijn als je daar ook tijd voor hebt.
Ook zou het leuk zijn om af en toe iets lekkers te koken samen voor de maaltijd, de keuken staat er al!
Klinkt je dit goed in de oren? Dan komen wij graag met jou in gesprek.
Tijdens de avond uren is het maar stil in het verpleeghuis. En vooral bij de avondmaaltijden zou het gezellig zijn als er meer aandacht en sfeer is. Vindt jij het leuk om te helpen en ben je beschikbaar van 16.30 uur tot ongeveer 18.30 uur? Ook nog even samen koffiedrinken? Fijn als je daar ook tijd voor hebt. Ook zou het leuk zijn om af en toe iets lekkers te koken samen voor de maaltijd, de keuken staat er al! Klinkt je dit goed in de oren? Dan komen wij graag met jou in gesprek.
Praktische informatie
Tijd
Wekelijks 2 tot 3 uur
Locatie
Pelders- en Hoornseveld: Hoornseveld
Bijzonderheden
Geschikt voor jongeren
Impact
Voor wie
Mensen die begeleid worden/wonen
Volwassenen
Ouderen
Impactgebied
Sociaal & welzijn
Zorg
Categorie
Koken & maaltijden
Maatje, buddy & gezelschap
Geplaatst door
Miranda, Evean Oostergouw
40% profielsterkte
Over Miranda
Deze vraag is gecheckt door de helpdesk
Miranda is ingeschreven op NLvoorelkaar sinds 09-12-2024
Miranda was erg behulpzaam met mijn aanmelding als vrijwilliger. Ze is begripvol en aardig. Ik hoop dat we samen geweldige dingen kunnen bereiken. Heel erg bedankt voor alles.