4 dagen in de week, (maandag, dinsdag, woensdag en donderdag) Vanaf 16.00 uur samen tafeldekken, uitserveren, maaltijden (vers gekookt) en na afloop gezellig met de mede vrijwilligers ook zelf genieten van de (gratis) maaltijd.
Alles wat rondom een maaltijd in de buurtkamer van de Bloesem gebeurt vragen wij uw hulp.
Na afloop de afws… met machine maar alle taken doe je met elkaar.
Tijden zijn van 15.30/16.00 tot 18.30/19.00 uur
Samen laten we vele genieten van een volwaardige maaltijd o.l.v een gezellige professionele kok.
De Bloesem is een warm huis met oog, oor en zorg voor elkaar.
Woensdag is nog in de opstart maar erg leuk om dit misschien samen met je echtgenoot, vriend of vriendin te gaan ervaren.
Kortom neem contact op met ons.
4 dagen in de week, (maandag, dinsdag, woensdag en donderdag) Vanaf 16.00 uur samen tafeldekken, uitserveren, maaltijden (vers gekookt) en na afloop gezellig met de mede vrijwilligers ook zelf genieten van de (gratis) maaltijd. Alles wat rondom een maaltijd in de buurtkamer van de Bloesem gebeurt vragen wij uw hulp. Na afloop de afws… met machine maar alle taken doe je met elkaar. Tijden zijn van 15.30/16.00 tot 18.30/19.00 uur Samen laten we vele genieten van een volwaardige maaltijd o.l.v een gezellige professionele kok. De Bloesem is een warm huis met oog, oor en zorg voor elkaar. Woensdag is nog in de opstart maar erg leuk om dit misschien samen met je echtgenoot, vriend of vriendin te gaan ervaren. Kortom neem contact op met ons.
Praktische informatie
Tijd
Wekelijks 3 tot 4 uur
woensdag
maandag
dinsdag
donderdag
Locatie
Wormerveer: Wormerveer West
Bijzonderheden
Geschikt voor mensen die weinig Nederlands spreken
Rolstoeltoegankelijk
Impact
Voor wie
Volwassenen
Ouderen
Impactgebied
Belangenbehartiging & goede doelen
Sociaal & welzijn
Zorg
Categorie
Koken & maaltijden
Gastvrijheid & horeca
Maatje, buddy & gezelschap
Geplaatst door
Lucia
40% profielsterkte
Over Lucia
Deze vraag is gecheckt door de helpdesk
Lucia is ingeschreven op Zaankantersvoorelkaar sinds 02-02-2026