Direct naar de inhoud van deze paginacsrf
Zaankantersvoorelkaar

Vrijwilliger gezocht om te helpen met koken

Voor onze locatie zijn wij opzoek naar een enthousiaste vrijwilliger die het leuk lijkt om voor onze bewoners te helpen met koken. Het gaat om een wooneenheid van 8 bewoners met dementie. Je staat samen met een verzorgende IG en een helpende op de groep, als vrijwilliger. De tijdens zijn van 16-19u. Je taak bestaat voornamelijk uit het voorbereiden van de maaltijd samen met de bewoners, die dat ook leuk vinden en toezicht houden op de bewoners. Lijkt dit jou leuk? Dan maak ik graag kennis met jou en komen wij in contact met elkaar.

Lees meer
structureel

Wormerveer: Wormerveer Noord

Koken & maaltijden
Activiteitenbegeleiding
Maatje, buddy & gezelschap

Beschrijving

Voor onze locatie zijn wij opzoek naar een enthousiaste vrijwilliger die het leuk lijkt om voor onze bewoners te helpen met koken.
Het gaat om een wooneenheid van 8 bewoners met dementie.

Je staat samen met een verzorgende IG en een helpende op de groep, als vrijwilliger.
De tijdens zijn van 16-19u.
Je taak bestaat voornamelijk uit het voorbereiden van de maaltijd samen met de bewoners, die dat ook leuk vinden en toezicht houden op de bewoners.

Lijkt dit jou leuk?
Dan maak ik graag kennis met jou en komen wij in contact met elkaar.

Praktische informatie

Tijd

Wekelijks 1 tot 3 uur

dinsdag

maandag

woensdag

vrijdag

Locatie

Wormerveer: Wormerveer Noord

Bijzonderheden

Geschikt voor jongeren

Rolstoeltoegankelijk

Impact

Voor wie

Ouderen

Impactgebied
Sociaal & welzijn
Zorg
Categorie
Koken & maaltijden
Activiteitenbegeleiding
Maatje, buddy & gezelschap
Evean
70% profielsterkte

Over Evean

Hoi, Leuk dat je een kijkje neemt! Ik ben Charmain en Coördinator Welzijn bij Evean Rietvelden in Wormerveer. Onze locatie bestaat uit 3 sub-locaties, wij bieden belevenisgerichte zorg aan 96 bewoners in een kleinschalige woonvorm. Wij hebben ruim 30 enthousiaste vrijwilligers op onze locatie. Ben jij ook enthousiast en lijkt het je leuk om te helpen in de activiteitenbegeleiding? Of op een woning in de vorm van een 'buddy' van betekenis te kunnen zijn voor een bewoner? Maak dan snel kennis! Je bent van harte welkom.

  • Deze vraag is gecheckt door de helpdesk
  • Evean is ingeschreven op Zaankantersvoorelkaar sinds 05-09-2024
  • Positieve match gemaakt